Да си најдеш човек кој ќе те сака кога си никој и кога немаш ништо…

Да си најдеш човек кој ќе те сака кога си никој и кога немаш ништо, а со кого ќе створите сè.
Да си најдеш човек кој ќе ги брише твоите солзи и ќе ја цени секој твоја капка пот.
Да си најдеш човек кој ќе те бодри и ќе верува во тебе.
Тогаш ќе знаеш дека имаш сè.

Марија Прличкова

Посетено 9.946 пати

Watch Nadia: Secret of Blue Water (Dub) Episode 39

AnimeTV Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Animepahe: Freezing Vibration anime episode 12 online free at https://animepahe.cc anime

Ghost in the Shell: Arise - Border 4: Ghost Stands Alone (Dub) (https://gogoanime.be/m/g98W) Episode Full

Methodspace: https://www.methodspace.com/members/animeflixnl/profile/

Bombstat: https://www.bombstat.com/domain/gogoanime.be