Да нема заблуди: Ова е вистинскиот Октомбрфест!

Дечки, да нема заблуди:

Вистинскио Октомбрфест започнува со чадењето од оџаците на казаните за ракија печење. Густа чад е тоа и траже повеќе респект од онаа кога го назначуват новио папа.

Посетено 312 пати

GoGoAnime watch anime free: Watch TONIKAWA: Over the Moon For You Episode 8

AnimeTV my anime tv: Attack on Titan Final Season (Dub) (https://animetv.cc/m/wnAY) Episode 13