БИЛЈАНА ЦРВЕНКОСКА

Билјана Црвенкоска
Билјана Црвенкоска

За поголемиот број луѓе, недела е ден за одмор. За мене многу често е ден секогаш исполнет со обврски.  Денес имам натпревар од регионалната лига против екипата на Подравка, а многу често се случува да имам натпревар и од лигата на шампионите. Понекогаш кога немам никакви обврски сакам да го поминам денот за дружење со пријателите или ако е ден после натпревар да го преседам дома гледајќи телевизија. 

biljana2

Но како и да е кога ќе влезам на натпревар и ќе ги погледнам трибините полни со обожаватели на спортот се исполнувам и сфаќам дека вреди секој ден да се жртвува за тоа задоволство.

 

Посетено 1.337 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

KissAnime: High School DxD New: Oppai, Tsutsumimasu! anime episode Full online free at https://kissanime.mx haikyuu kissanime

Beautiful World (https://animepahe.cc/m/DNWd) Episode Full

Watch Saber Rider and the Star Sheriffs Episode 51

Watch anime online for free at AniWatch aniwatch

Forums alliedmods: https://forums.alliedmods.net/member.php?u=312641

Woddal: https://www.woddal.com/gogoanimelol