Кога прочките ќе стивнат

– Прочка се роди, навистина се роди
Не, не беше тоа
– Ако ти удрат Прочка, сврти го и другиот образ
Не, не беше ни тоа
– Прочкај го ближниот свој
Не ни ова
– Кога прочките ќе стивнат
Ма ни ова
– Кој на друг прочка му копа, сам во неа паѓа
Ова па ич
– На Прочковдов ден сум се заљубил
Не
– Зајди,зајди јаснаааа прочка
Хмм, не сум сигурен
– Три пати мери, еднаш прочкај
Познато ми е ова, сепак не
– Колку прочки толку музика
Ако не е ни ова, се откажувам
…………………………………….
Проштевајте, стварно не ми текнува
што е финтата со Прочка

Посетено 471 пати

Animepahe: Persona 5 the Animation -THE DAY BREAKERS- anime episode Full online free at https://animepahe.cc watch anime dub

Website https://twistmoe.net: Watch DD Fist of the North Star 2: Strawberry Flavor Plus twistmoe Episode 12 anime websites

Website https://gogoanime.be: Watch Rakshasa Street gogoanime Episode 24 weathering with you gogoanime

Planetes Picture Drama Episode 9

Reddit: https://www.reddit.com/user/animeflixnl

Bit: https://bit.ly/362GL1i