Игор и Дац – “Још један прође дан” (Видео)

[fblike]

Још један прође дан…со Игор и Дац на преубава софра, а каде, ако не во Маврово. 😉

Posted by MAJKA TI I TATKO TI on Tuesday, January 12, 2016

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на Мајка Ти и Татко Ти.
Посетено 2.887 пати (1 денес)

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!