Енглески свекрви vs. Македонски свекр(и)ви

pritisak

Жените у Британија се собираат на чајанка.
И нашите се собираат…на притисокомеранка!!!

baner-latte-595

(Посетено 2.457 пати, 1 денес)

Оставете одговор

*