Собраниски пратеник во болница добива телеграма: – На колегата му посакуваме побрзо оздравување

СОБРАНИСКИ ПРАТЕНИК ВО БОЛНИЦА ДОБИВА ТЕЛЕГРАМА: НА КОЛЕГАТА МУ ПОСАКУВАМЕ ПОБРЗО ОЗДРАВУВАЊЕ СО 69 ГЛАСОВИ “ЗА“ И 51 “ПРОТИВ“.

Posted by Vojo Srbinovski on Sunday, January 26, 2020

Посетено 1.286 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

AnimeBee Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Website https://animepahe.cc: Watch Grimm's Fairy Tale Classics (Dub) animepahe Episode 21 watch anime online

Website https://twistmoe.net: Watch Red Data Girl twistmoe Episode 12 watch anime

AnimeFLV: Madan no Ou to Vanadis: Tigre-kun to Vanadi-chu anime episode 14 online free at https://animeflv.uk anime

Network changemakers: https://network.changemakers.com/profiles/106401427678513382854

Linkhay: https://linkhay.com/u/gogoanimebe