Гледачи, водители, сите нешто паламудат за здравје, шо треба, како не треба, диети, режими, се по список.


Глеаме со дедо ми контактна емисија за здравје…

Гледачи, водители, сите нешто паламудат за здравје, шо треба, како не треба, диети, режими, се по список.

Дедо ми, забележувајќи ја цената на повиците, викa:

-Имате среќа шо простоќата не е болест, сите вие шо се јавувате тука до сеа ќе испоцркавте ко камили у Сибир!!!

Веднаш му врачивме орден за мисла на деценијата!!!

Посетено 1.789 пати

AnimeDao classroom of the elite animedao: Jujutsu Kaisen (TV) (Dub) (https://animedao.nl/m/oW6O) Episode 19

AnimeHeaven anime heavene: Naruto (Dub) (https://animeheaven.pro/m/rMX) Episode 220