Band Aid 30 промоција на X Factor: Видео кое ќе ви го скрши срцето

По 30 години од првото објавување, Sir Bob Geldolf ги собра најдобрите светски музичари за снимањето на песната чиј приход

Прочитај повеќе

Watch Naruto: Shippuden (Dub) Episode 491 (https://funimationfree.com/m/wG10/ep-491) at website https://funimationfree.com funimation website

Watch I'm standing on 1,000,000 lives. (Dub) Episode 4 (https://animeheaven.pro/m/ODNq/ep-4) at website https://animeheaven.pro dr stone anime heaven