Фасцинантните портрети на Bernard Pras можат да се видат само од десната страна

Францускиот уметник Bernard Pras е надалеку познат по неговите неверојатни уметнички композиции ‘пронајди го предметот’. Во своите анаморфските уметнички дела,

Прочитај повеќе

Watch Higurashi: When They Cry – Gou Episode 7 (https://kissanimeonline.com/m/2n1K/ep-7) at KissAnime kissanime jojo

Your Lie in April Episode 22 at website https://gogoanime.be anime gogo