Патриот

mal mi e_batadzangoСтранкињата: Аууууу, ама ти е мал пенисот!?…Од каj си бе ти?

Македонецот: Од Грчка!


п.с. Патриотизам е кога и во најтешките моменти наоѓаш сила да ја заштитиш честа на својата Татковина.

Посетено 2.685 пати

Бата Џанго

Бата Џанго

Бата Џанго

The Seven Deadly Sins Episode 24 at ANIMEFLIX animeflix the god of highschool

Hunter x Hunter (Dub) Episode 148 at website https://gogoanime.be assassination classroom gogoanime