Каков ти е животот, таков ти е хороскопот. Или обратно беше?

Постојат три типа на луѓе:

  • луѓе кои не веруваат во хороскоп
  • луѓе кои веруваат во него
  • луѓе кои кога се заљубени читаат и за тој другиот

Углавном, првиве најбоље си поминуваат додека третиве често знае да ги заболи глава ако не им пишува исто и кај двата знаци, особено ако пишува помирење со бившата љубов…

Поука: Не се замарајте, што е ваше ќе си дое. Трудете се да си ги исполните желбите и целите, а универзумот ќе скрпи сила и ќе ви помогне и без да читате дневен, неделен, месечен и годишен хороскоп.

Марија Прличкова

©majkatiitatkoti.com  Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземањето на авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира

Посетено 662 пати

https://aniwatch1.com/. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

AniWatch Attack on Titan

Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation

english dubbed anime AniWatch Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mugen Train Arc

AniWatch To Your Eternity

ani watch Bleach