Каков ти е животот, таков ти е хороскопот. Или обратно беше?

Постојат три типа на луѓе:

  • луѓе кои не веруваат во хороскоп
  • луѓе кои веруваат во него
  • луѓе кои кога се заљубени читаат и за тој другиот

Углавном, првиве најбоље си поминуваат додека третиве често знае да ги заболи глава ако не им пишува исто и кај двата знаци, особено ако пишува помирење со бившата љубов…

Поука: Не се замарајте, што е ваше ќе си дое. Трудете се да си ги исполните желбите и целите, а универзумот ќе скрпи сила и ќе ви помогне и без да читате дневен, неделен, месечен и годишен хороскоп.

Марија Прличкова

©majkatiitatkoti.com  Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземањето на авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира

Посетено 661 пати

WCOStream: Tenchi Muyou!: Galaxy Police Mihoshi Space Adventure (Dub) anime episode Full online free at https://wcostream.cc wcostream we bare bears

Suikoden Demon Century (Dub) (https://4anime.biz/m/2EAM) Episode Full

Saiyuki: Requiem (Dub) (https://animebee.to/m/ajwa) Episode 1-a

https://animedao.nl animedao seven deadly sins

Zippyshare: https://www.zippyshare.com/animefreakws

500px: https://500px.com/gogoanimelol