Е сега вака самоизолиран (а) имаш прилика да се видиш себе си до кај си стигнал(а) во животов

На школите и факултетите ставивме клуч катанец. Ја поддржувам одлуката бидејќи имаме многу контакти со ученици или студенти, а богами и тие со нас.

Е сега вака самоизолиран (а) имаш прилика да се видиш себе си до кај си стигнал(а) во животов.

Исто така имаш сто кила време од шифоњерите да ги ивадиш пљачките и ризите сместени во третиот ред и да ги фрлиш оти не се веќе за користење или не дај Боже давање за хуманитарни цели.

Можеш да ги исчистш најскришните ќошиња по дома за кои си немала време (изговор). Ова важи за програмата домаќинство.

После можеш да се изнагледаш пропуштени серии и филмови на кој си им спиел со лиги.

Ете тоа имам да соопштам.

Дана Прелиќ

Посетено 2.273 пати

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

watch anime Boruto: Naruto Next Generations (Dub)

sites to watch anime That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 (Dub)

Dragon Ball Super (Dub) Episode 129

watch anime Attack on Titan Season 2

Fairy Tail (Dub) Episode 169