Заврзете ја за кревет со лисици, тепајте ја со камшик…

Девојките често не ги кажуваат своите сексуални фантазии во врската срамејќи се од впечатокот кој ќе го остават кај својот партнер

dupe-pocetna_majkatiitatkoti

Ова се тие фантазии кои сите девојки сигурно ги имат, а се срамат да ви ги кажат, па затоа момци превземете ги работите во свои раце и започнете да ги исполнувате уште вечер!

Заврзете ја за кревет со лисици и бакнувајте го секој милиметар од нејзиното тело. После пет минути мачење, преминете на работата, верувајте таа сама ќе бара повторно да ја врзите за кревет.


Тепајте ја со камшик, но прво прашајте дали сака бидејќи не секоја девојка има садо мазо секс фантазии, превезот за очи секако дека не е исклучок.


Играјте улоги, бидејќи девојките често замислуваат секс сцени во кои тие би биле секси докторки или професорки, бидете нивниот пациент или ученик.


Користете секс играчки, независно дали тоа ќе биде вибратор, лубрикант или нешто сосем друго што ќе ви падне во очи во секси шопот, купете го и изненадете ја  вашата сакана со нешто необично.


Испробајте анален секс, бидејќи девојките сакаат да го испробаат, но се плашат од болката, впечатокот и вашето мислење за нив доколку го прифатат.

Започнете разговор на таа тема и опуштете ја со зборови, а потоа со дела. Никако не заборавајте да користете лурикант, соодветна поза и презерватив како заштита од инфекции.


Секс во тројка

Се уште не е докажано зошто мажите толку многу се возбудуваат на секс со две жени,но верувајте девојките не се исклучок.

Предложете и на вашата девојка секс со уште една девојка, можеби на почетокот ќе одбие, но после доооолго молење сигурно ќе прифати!

Посетено 11.695 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!