ВАСКО СПАСОСКИ

utrinsko kafe baner CRN tenokKIMBO LOGO banner

vasko spasovski_majkatiitatkoti
Васко Спасоски – новинар на порталот Телеграф.мк

До пред некоја година им се чудев на луѓето кога ќе ми кажеа дека не можат да го започнат денот без утринско кафе. Денеска и јас сум дел од нив. Мразам да пијам кафе сам, па најчесто првото утринско кафе го пијам со колегите на работа или пак со некој пријател. Со оглед на тоа дека работам како новинар, покрај утринското кафе неизбежни се и муабетите од типот „рекла-казала“.

Посетено 864 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

free anime online. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

dubbed anime Attack on Titan Final Season

4Anime My Hero Academia Episode 8

Suppose a Kid from the Last Dungeon Boonies moved to a starter town?

Dragon Ball (Dub) Episode 152

4Anime The Daily Life of the Immortal King [Chinese Dub] Episode 8