МАЈА КАСТРАТОВИЌ

utrinsko kafe baner CRN tenok

maja_profil pics
Маја Кастратовиќ – пијанистка

Секое утро задолжително ми започнува со огромна количина на топло чоколадо. Тоа кај мене е посебен ритуал кој е најчесто околу 6:30ч. Ги обожавам утрата. Топлото чоколадо ми дава огромна енергија, додека текот на денот го продолжувам со капучино. Пред мојата работа со ученици коа е секогаш по 13ч. уживам во добро нескафе. Ви посакувам уживање со најдоброто кафе, капучино и топло чоколадо…И секако најубав сончев дена на сите денес од мене. 🙂

Посетено 1.266 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

english dubbed anime. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

anime streaming Horimiya (Dub)

That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Episode 8

Naruto Episode 213

4Anime Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train Episode Full

4 anime 4Anime Suppose a Kid from the Last Dungeon Boonies moved to a starter town?