БОРЈАН ЈОВАНОВСКИ

utrinsko kafe baner CRN tenokKIMBO LOGO banner

Борјан Јовановски - главен уредник на НОВА ТВ
Борјан Јовановски – главен уредник на НОВА ТВ

Будењето во понеделник сабајле ми доаѓа како пендрек по глава. Будење во реалноста во која покрај понеделикот ги имаш и вторникот и средата…треба да се издржи до петок. Сабајлечки пијам кафе ама за понеделничкото утро уште не измислиле доволно јако кафе да те освести од понеделичкиот утрински пендрек на реалноста во која живее еден македонски новинар.

Посетено 1.301 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Haikyuu!! Movie 2: Shousha to Haisha (https://animebee.to/m/d9mj) Episode Full

Watch Fullmetal Alchemist: Brotherhood: 4-Koma Theater Episode 16

Website https://animetv.cc: Watch Fastening Days 4 (Dub) animetv Episode 3 freak anime tv

Wu Geng Ji 2nd Season (https://aniwatch.pro/m/YX5K) Episode 42

Wordlab: https://www.wordlab.com/forums/users/animeflixnl/

Zoimas: https://www.zoimas.com/profile/animefreakws/about