Темелна формула за СРЕЌА

sreka_sesi
Колку е едноставна темелната формула за среќа:

ПРАВИЛЕН ИЗБОР-ДОБРИ ПОСЛЕДИЦИ=СРЕЌА
ПОГРЕШЕН ИЗБОР-ЛОШИ ПОСЛЕДИЦИ=НЕСРЕЌА.

П.С. требит умот на време да ни идватSmile

Посетено 659 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Watch The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement Episode 1 (https://animeplanet.cc/m/rvZb/ep-1) at AnimePlanet animeplanet

Dragon Ball Z (Dub) Episode 291 at GoGoAnime tokyo ghoul gogoanime