Таткото Ја Допратил Својата Ќерка На Концерт, И Станал Популарен

[fblike]
Можеби игра малку старомодно, но со фантастична енергија…
tatko denser_majkatiitatkotiНепознатиот човек, наводно татко на една тинејџерка која ја допратил
на концерт на бендот ”The Vamps” во Thorpe Park, со своето играње
ја фрлил во сенка многу помладата публика од него.
Со својата неверојатна страст се расфрлал во толпата, и на крај, на задоволство на многумина, го извел и роботскиот танц. Целиот негов перформанс бил снимен со камерата на извесниот Енди Морис кој бил на концертот, а потоа снимката ја објавил на YouTube. Видеото за само неколку дена го виделе преку милион луѓе.

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]https://www.youtube.com/watch?v=ow6IaHmDNLI[/youtube]

 

Посетено 4.432 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Watch Peach Boy Riverside Episode Preview (https://animeplanet.cc/m/Eebn/ep-1) at website https://animeplanet.cc anime planet manga recommendations

The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement (https://gogoanime.be/m/p0Gk) Episode 1 at GoGoAnime gogoanime1