Stealing Beauty (1996) – Bernardo Bertolucci

movie trailer logoУкрадена убавина

Луси Хармон е американска тинејџерка која доаѓа во едно село во Тоскана во посета на семејните пријатели кои се преселија овде.

Улоги: Лив Тајлер, Џереми Ајронс, Жан Маре
Режија: Бернардо Бертолучи

Посетено 1.022 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Kemono Jihen (https://animefreak.ws/m/217b) Episode 1 at website https://animefreak.ws my hero academia animefreak

Sword Art Online Alicization War of Underworld (Dub) Episode 12 at website https://funimationfree.com funimation app down