СПОРТСКИ СУДИЈА НА ШАНК

Седнува спортски судија на шанк и вика:
-Напрај чекори и донеси ми дупла, да се фаулирам за црвен и да идам у аут пошто преку центар ми е од се.

Посетено 230 пати

https://animefreak1.com/. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

AnimeFreak That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub)

english dubbed anime The Rising of the Shield Hero (Dub)

AnimeFreak Bleach (Dub)

AnimeFreak Bleach (Dub)

english dubbed anime Dragon Ball (Dub)

tải go88