Скопјеееееее…мое си

..ќе се наполниш сонце, љубов, воздух, па ќе се качиш на клупа, таму горе високо, највисоко..ќе се вртиш, вртиш, додека не си го свртиш светот кон себе, ко ти што го гледаш и ќе викаш Скопјеееееее…мое си, твоја сум..мамо кажи им дека таа сум…

Посетено 981 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

AnimeFreak: "0" anime episode Full online free at https://animefreak.ws anime freak tv

Watch Little Pollon Episode 2

Website https://animedao.nl: Watch Nurse Witch Komugi-chan Magikarte Special animedao Episode Full sites like animedao

https://animeflix.nl animeflix dragon ball z

Pbase: https://pbase.com/gogoanimelol/profile

Community getvideostream: http://community.getvideostream.com/user/animeflixnl