САРМА БЕЗ КЛАСИЧЕН МАСТРАФ

Во живот не сум правел САРМАprsuta sarma_panker
Денес пробав ама место лозов лист (или некој друг)
користев пршута
и не ги полнев со класичен мастраф
туку со рендан кашкавал и маслинки
И топ ми искочија сармите, морам да се пофалам,
ма живи ги јадев од што беа убави

Посетено 396 пати

Website https://animedao.nl: Watch Sousei no Aquarion Evol animedao Episode Full animedao kiss

Fire Force Season 2 Episode 24

https://animekisa.in watch anime

KissAnime Watch anime online, English anime online HD

Thefarmingforum co: https://thefarmingforum.co.uk/index.php?members/animefreakws.160077/#about

Piqs: https://piqs.de/user/animefreakws