Наводно Не Идам На Водно

[fblike]„Зошто никогаш не идеш на Водно?“
„зошто се плашам од висина“- лупнав од „прва“
„а?“
„што не ти е јасно?“
„ништо, ништо… не си со сите“
„точно.. и тоа е една од причините што не идам,
сите се горе а нејќам да сум кај што се сите“
„ама си комплициран … него батали, ај да идеме на пијачка“
„конечно нешто паметно да кажеш“
Text-to-speech function is limited to 100 characters
Посетено 375 пати

Website https://animetv.cc: Watch Bonjour♪Sweet Love Patisserie animetv Episode 24 anime tv shows

Watch anime online for free at KissAnime food wars kissanime

Website https://animefreak.ws: Watch Dr. Slump and Arale-chan: N-cha! Clear Skies Over Penguin Village animefreak Episode Full kiss x sis animefreak

Watch Yumeria Episode 12

Fr ulule: https://fr.ulule.com/gogoanimebe/#/

Stp binhduong: https://stp.binhduong.gov.vn/hethongvanban/Lists/HoiDap/DispForm.aspx?ItemID=1351