Наједноставна контрола за мокраќата за машки…


Наједноставна контрола за мокраќата за машки…..

Испади у дворот и мочај….
Ако се собират мравки—дијабетис…
Ако си и помочаш нојз’те—проблем со простат’та…
Ако мириса на месо—покачен холестерол…
Ако каа го тресиш, те врте зглобот—артритис..
Ако каа мочаш, травата одма се суше—ногу ракија…
Ако си влегол дома, а не си го вратил у гаќите—деменција..

Фејсбук статус: Златко Вузевски

Посетено 923 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Website https://4anime.biz: Watch Age 12 4anime Episode 8 persona 4 the animation anime

Watch Honkai Impact 3 Animation: Final Lesson Episode Full

Website https://animeheaven.pro: Watch Kyousou Giga Pilot animeheaven Episode Full animeheaven dragon ball z

Tomie (Dub) Episode 2

Starity: https://starity.hu/profil/292825-kissanimemx/

Forums prosportsdaily: https://forums.prosportsdaily.com/member.php?1017257-animefreakws