Мозокот сака да си поигра

maglata na panker
Не знам што имате против маглата?
Ти ги изострува сите сетила,
слушаш чудни пригушени звуци
гледаш несекојдневни светла и бои
и му дава можност на мозокот
да си поигра
Посетено 373 пати

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Episode 26 at ANIMEFLIX sites like animeflix

Watch My Hero Academia 4 Episode 19 at GoGoAnime gogoanime bleach