“Harper’s Bazaar”: Лејди Гага

Лејди Гага на насловната страница во мартовскиот број на американското издание на Harper’s Bazaar.

"Gaga on love and lies"
Gaga on love and lies

Тери Ричардсон ја сликаше Лејди Гага за мартовското издание на американскиот Харперс Базар.

Посетено 132 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

GoGoAnime tokyo ghoul gogoanime: A Silent Voice (https://gogoanime.be/m/a39e) Episode Full

ANIMEFLIX animeflix bleach: Dr. Stone (Dub) (https://animeflix.nl/m/77n8) Episode 24