ГОРАН МИЛЕВСКИ

utrinsko kafe baner CRN tenok

illy_coffee

micho
Горан Милевски – МичоMr. Jack

Добро утро манекенки и манекени, мојата добро позната фраза започнува со неизбежното прво утринско кафе дома, ритуал со посебни тертипи.  Веќе второто еспресо е Illy и свежо цедениот сок од портокал кој редовно го пијам на работното место во Mr. Jack. Потоа следуваат безброј кафиња со претстојните средби, што со пријатели што со моите гости. Уживајте во кафето, како што уживам јас. Имајте пријатен ден..манекенки и манекени.

Посетено 906 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

anime sites. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

4Anime WONDER EGG PRIORITY

anime websites The Daily Life of the Immortal King [Chinese Dub]

english anime 4Anime Horimiya

4anime biz Naruto

anime stream 4Anime Pokémon Journeys: The Series