ЕЛИЗАБЕТА КЛИНЧАРЕВСКА МЛАДЕНОВСКА

utrinsko kafe baner CRN tenokKIMBO LOGO banner

Ели, актерка и музичарка
ЕЛИ, АКТЕРКА и МУЗИЧАРКА

Јас сум голем обожавател на кафе. Денот ми е динмичен и долг, исполнет со многу професионални и приватни обврски и затоа мислам дека коефеинот му е потребен на мојот организам. Единствено кафе кое неможам да го консумирам е Еспресо, додека Нес и турското ми се омилени. Пијам кафе дома пред да ми започне денот, потоа пред проба во театар, па на проба во театар, па пред снимање во студио, па во текот на сниманјето, па дома…

Но пијам и многу вода и витамини бидејќи знам дека сепак кафето не е еден од најздравите напитоци ….хахаххааааааааааххаа….

Посетено 1.312 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Animeflix - Watch your favorite anime online FREE.

AniWatch: Hungry Zombie Francesca anime episode 13 online free at https://aniwatch.pro aniwatch

Website https://twistmoe.net: Watch THE [email protected] CINDERELLA GIRLS 2nd SEASON twistmoe Episode 12 anime twist app

Website https://animefreak.ws: Watch Mrs. Sazae animefreak Episode 2200 anime websites

Pinterest: https://www.pinterest.com/animefreakws

Roundme: https://roundme.com/@animefreakws/about