Дешавка: Вечерва Дац потпишувa до 101 и назад

Ексклузивна можност да се добие нешто што не може да се купи никаде.

do100iednainazad_majkatiitatkoti

Сабота (20.09.) од 19 до 21 часот во Бистро Bugatti во City Mall ќе се одржи несекојдневен настан. Актерот Драган Спасов Дац ќе потпишува посвета за секој што ќе ја купи неговата збирка поезија ”До 101 и назад”.
Ова е единствена можност да се дојде до ова ”парче душа” затоа што истото нема да може да се купи во книжарниците. Самата книга по облик, избор на хартија, дизајн и најмногу по содржина е вистинско ремек дело за што се погрижи Фондацијата МАКЕДОНИКА 

Посетено 280 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

sites to watch anime DARLING in the FRANXX

watch animes AnimeHeaven How NOT to Summon a Demon Lord Ω

AnimeHeaven Pokémon Journeys: The Series Episode 88

online anime AnimeHeaven JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable

watch subbed anime AnimeHeaven Naruto: Shippuden