Безкофеинско кафе, безалкохолно пиво и луѓе

kafe pivo covek_majkatiitatkoti

Кафе без кофеин, пиво без алкохол и луѓе без човечност.

Posted by Filip Stojanovski on Friday, October 10, 2014

baner-latte-595

Посетено 1.505 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!