РЕМКО Де ГРОТ

remko de grootРемко Де Грот, сопственик на “Second Hand Store”, Ден Хаг, Холандија

[message_box title=”” color=””]Веднаш по станувањето, првото кафе го пијам дома, се разбира вклучувајќи се на Фејсбук за да видам што се случува кај вас во Македонија. Потоа следува секојдневната обврска во мојот дуќан за половни работи, но да бидам искрен највеќе ми фали она бадијалџиско кафе кое со најголемо задоволство го пиев во Скопје со било кој од моите многубројни пријатели. Едвај чекам тоа да се случи пак.[/message_box]

Посетено 286 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

https://gogoanime1.be/. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

watch anime GoGoAnime One Piece (Dub)

online anime DON'T TOY WITH ME, MISS NAGATORO

Death Note (Dub) Episode 29

anime website Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Part 2

The Rising of the Shield Hero (Dub)