ЉУПЧО АНГЕЛОВ

ljupa B&WЉупчо Ангелов – Љупа,  менаџер за продажба “MEDIA SOLUTIONS”

[message_box title=”” color=””]Првото кафе го пијам со колегите, со кои уште отсега ги планираме активностите за Сајт на годината – 2014. Ја користам оваа прилика, да ви го честитам почетокот со работа и да ви посакам да бидете меѓу најдобрите во категоријата најдобар забавен сајт за 2014 година. Потоа следуваат редовните работни обврски, меѓу кои спаѓа водењето Фејсбук страници на неколку познати наши компании, како и оние по кои секаде ме препознаваат, а тоа се Скопските приказни и Скопските урбани ликови. Второто кафе секогаш го пијам некаде надвор, а доколку постои и најмала можност, тоа е во моето омилено место – бистрото Bugatti[/message_box]

Посетено 918 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

GoGoAnime The Rising of the Shield Hero (Dub)

GoGoAnime How NOT to Summon a Demon Lord Ω Episode 6

Hunter x Hunter (2011) (Dub) Episode 146

gogoanime in That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2

GoGoAnime Welcome to Demon School! Iruma-kun Season 2 Episode 21