КОСТА КАЧУРКОВ

Kosta KachurkovКоста Качурков
Раководител на проекти IDEA Plus Communications

Искрено немам некаков проблем со будењето, станувам и размислувам кои обврски ме чекаат преку целиот ден.
Првото кафе со кое го започнувам денот го пијам со колегите на работа, во кое уживам бидејќи на тој начин се полнам со позитивна енергија.
Првите дискусии со колегите се разменети… и така започнува денот. Уживам во кафето на сонце со друштво во некои од Скопските кафулиња, меѓутоа не секогаш работните обврски, а и временските услови го дозволуваат тоа.
Едноставно кафето е нераскинлив дел од сите убави работи кои ми се случуваат во текот на целиот ден – будење, дружење, муабети, уживање

Посетено 2.058 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub) Episode 24 at ANIMEFLIX spirited away animeflix

Watch Kimetsu no Yaiba Movie: Mugen Ressha-hen Episode Preview (https://kissanimeonline.com/m/ldXm/ep-1) at website https://kissanimeonline.com kissanime black clover