Тери Ричардсон им “барал” на манекенките

Гледајќи го прикажаново видео, попрво би се рекло дека е обратно, т.е дека манекенките му “бараат” на славниот фотограф Тери Ричардсон.

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]https://www.youtube.com/watch?v=MCUnWIs88CQ[/youtube]

Посетено 285 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

AnimeHeaven watch animes: Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita. (https://animeheaven.pro/m/0r24) Episode 1

4Anime anime websites: Attack on Titan Season 3 Part 2 (Dub) (https://4anime.biz/m/2EMq) Episode 10