ИЗЛОЖБА НА МОЗАИЦИ ОД ЛИЛЕ КОРУБИН

Третата самостојна изложба на мозаици од истакнатиот модниот креатор и мозаичар Лиле Корубин

lile_mozaik_wall_majkatiitatkoti
Љубителите на уметноста ќе можат да се запознаат со нејзините најдобри мозаици кои го отсликуваат интимниот свет на авторката Лиле Корубин.

Почеток на изложбата на 03.03.2014 година (понеделник) со почеток во 20:00 часот во просторот на АРТЕ Галерија.

Галеријата АРТЕ се наоѓа Спроти Поликлиника Идадија или поточно помеѓу АМСМ и Клуб на пратеници на улица Митрополит Теодосиј Гологанов бр 49.
Посетено 390 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Pretending to forget Episode Full

Website https://animeheaven.pro: Watch White Album Season 2 animeheaven Episode 13 attack on titan anime heaven

Website https://animebee.to: Watch Akihabara Dennou-gumi (Dub) animebee Episode 26 dubbed anime

Wild Adapter (https://animefreak.ws/m/yrpX) Episode 2

Tupalo: http://tupalo.com/en/users/2612839

Gab: https://gab.com/animeflixnl