ЕМИЛИЈА АНДОНОВСКА ПАПАДИМИТРОВ

emce_majkatiitatkoti
ЕМЧЕ

 

Емилија Андоновска Пападимитров
Раководител – Порта Македонија

Утринското кафе кое само за викендите го пијам дома е најмирисното и најспокојното. Сварено во најголемо ѓезве, цело за мене. Го пијам повеќе од половина час, во дворот(доколку е времето убаво), опкружена со зеленило и единствените ранобудци како мене, славејчињата. Оваа година и тие дојдоа порано…кога ќе им пуштам музиче пејат уште посилно и порасположено.

Посетено 1.782 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

https://animefreak1.com/. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

AnimeFreak My Hero Academia Season 5

old animefreak AnimeFreak One Piece

animefreaktv My Hero Academia Season 3

DARLING in the FRANXX

AnimeFreak Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time