Малку познат факт: Сексот и мозокот

seksot i mozokot_majkatiitatkoti
Сексот ве прави попаметни

Редовниот секс ги подобрува конгитивните фукнции и ја зголемува стапката на формирање на нови мозочни клетки кои му даваат поголема моќ на мозокот.

ЗАКЛУЧОК:  ПОРНО ЅВЕЗДИТЕ СЕ ГЕНИЈАЛЦИ!

Посетено 2.333 пати

Website https://animefreak.ws: Watch Clannad: Another World, Tomoyo Chapter animefreak Episode Full my hero academia animefreak

The Adventures of Bip & Bap (https://animedao.nl/m/9xj4) Episode 2

TwistMoe Watch anime online, English anime online HD

Nodame Cantabile: Finale (https://animepahe.cc/m/XKQ) Episode 11

Qiita: https://qiita.com/gogoanimebe

Quia: https://www.quia.com/profiles/gogoanimebe