Игор Џамбазов: изгледајте го документарниот филм “Тетка Анче”, и чујте ја приказната за мојата мајка…

Вечерва премиерно на Јутуб-каналот на “Театар Комедија” со почеток од 20.00 ч.
Ќе имате прилика да го погледнете документарниот филм за мојата мајка Анче Џамбазова.

Уживајте!

Фотографија од свадбата на мајка ми и татко ми…

Посетено 7.307 пати

AnimeFreak: Aldnoah.Zero anime episode 12 online free at https://animefreak.ws anime freak

Watch Ascendance of a Bookworm (Dub) Episode 14

KissAnime: Steins;Gate anime episode 24 online free at https://kissanime.mx haikyuu kissanime

4Anime Watch anime online, English anime online HD

8tracks: https://8tracks.com/gogoanimelol

Speedrun: https://www.speedrun.com/user/animeflixnl