Игор Џамбазов: изгледајте го документарниот филм “Тетка Анче”, и чујте ја приказната за мојата мајка…

Вечерва премиерно на Јутуб-каналот на “Театар Комедија” со почеток од 20.00 ч.
Ќе имате прилика да го погледнете документарниот филм за мојата мајка Анче Џамбазова.

Уживајте!

Фотографија од свадбата на мајка ми и татко ми…

Посетено 7.052 пати

Watch The Seven Deadly Sins Episode 24 (https://kissanimeonline.com/m/qnb/ep-24) at website https://kissanimeonline.com kissanime fire force

Black Clover (Dub) (https://funimationfree.com/m/vzJY) Episode 142 at Funimation dragon ball z kai funimation