Да имаш – Игор Џамбазов

Извадок од книгата “Гол човек” на Игор Џамбазов


Да имаш

Страшно ме нервира кога некој ќе рече дека имал многу жени. Јас под имање подразбирам целосна предаденост, целосна конекција и нешто трајно, бесконечно. А така може да се има само една жена.

©majkatiitatkoti.com  Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземањето на авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира

Посетено 4.490 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Website https://animeheaven.pro: Watch gdgd Fairies Movie: tte Iu Eiga wa Dou kana...? animeheaven Episode Full bleach anime heaven

Watch Samurai Girl Real Bout High School Episode 13

Website https://animedao.nl: Watch Shiki (Dub) animedao Episode 22 death note animedao

Website https://animepahe.cc: Watch Zakuro animepahe Episode 13 stream anime online

Sites google: https://sites.google.com/view/animeflixnl/home

Os mbed: https://os.mbed.com/users/gogoanimelol/