Да имаш – Игор Џамбазов

Извадок од книгата “Гол човек” на Игор Џамбазов


Да имаш

Страшно ме нервира кога некој ќе рече дека имал многу жени. Јас под имање подразбирам целосна предаденост, целосна конекција и нешто трајно, бесконечно. А така може да се има само една жена.

©majkatiitatkoti.com  Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземањето на авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира

Посетено 4.568 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!