Значи гледај да биде убава, паметна, богата, згодна…

Чичко ми, ќор пијан, ми дава совeти за у иднина:

-Значи кога ќе бараш жена за женачка, ќе гледаш да биде убава, паметна, богата и згодна…

Ја:

-Гледам бе чиче, ама и они гледаат, мајку им…

Посетено 2.661 пати

GoGoAnime gogoanime boruto: The Rising of the Shield Hero Season 2 (https://gogoanime.be/m/0a9G) Episode 1-Preview

AnimeHeaven animeheavenru: Watch The Promised Neverland Season 2 Episode 5 (https://animeheaven.pro/m/Qmbw/ep-5)