ВЛАДИМИР МИТОСКИ

utrinsko kafe baner CRN tenok

vlatce
ВлатчеJuicy&Co

Првото кафе во комбинација со свежо цеден сок го пијам најчесто многу рано наутро во новиот локал на Рекорд. Како страствен кафеџија(а не кафепијач) највеќе ми е ќејф сам да си го направам своето кафе, бидејќи сум убеден во своите квалитети на бариста Тоа е најчесто мало макијато или капучино фредо на лето, а поштувам и квалитетно филтер кафе какво што пијат американците. За мене поготовката на кафе е поголемо уживање отколку пиењето. Таа магична арома што во воздухот ја предизвикува кафето ми е страшно привлечна и повеќе сакам да го мирисам и гледам отколку да го пијам. На сите кафеџии и кафепијачи им посакувам убав понеделник.

Посетено 485 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Twin Angels Break Episode 12

AnimeDao Watch anime online, English anime online HD

Website https://animebee.to: Watch JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind animebee Episode 39 dubbed anime

Ponyo (Dub) (https://gogoanime.be/m/8Z2Y) Episode Full

Sgm controlminero: http://sgm.controlminero.gob.ec/web/dichvuseo/home/-/blogs/animeflix?_33

Bitrated: https://www.bitrated.com/animefreakws