ВЕСНА ТЕРЗИЕВСКА

utrinsko kafe baner CRN tenok

vesna_utrinsko kafeВесна Терзиевска
директор на одделот за продажба во Динерс Клуб.

Првото кафе го пијам со колегите на работа ( во ГТЦ на IX спрат со поглед на Скопје 2014). Паузата ми е во Чао, големо макијато со ладно млеко. А додека пак за викендите, утринското кафе е турско, во друштво со мојот Дац.

Посетено 1.078 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Aniwatch - Free Anime Streaming Online - Aniwatch Official. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

DON'T TOY WITH ME, MISS NAGATORO

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Episode 24

Boruto: Naruto Next Generations (Dub) Episode 146

AniWatch Attack on Titan Season 3 (Dub) Episode 9

ani watch me Attack on Titan Season 3 (Dub)