ЃОРЃИ САВЕВ

utrinsko kafe baner CRN tenokKIMBO LOGO banner
Ѓорѓи Савев, Ѓоре
Ѓорѓи Савев, Ѓоре

Моето прво кафе најчесто го пијам дома, после деца носење во школо, а следното е во Круг или на  работа. Како и секој несакајќи зависник од кафе, првото е за преглед на што има ново. Иначе денешново е построденденско, проверувам  да не не сум вратил на некоја честитка.
Пријатно утро на сите.
Посетено 430 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Website https://animedao.nl: Watch Maple Town animedao Episode 17 animedao mobile

Website https://4anime.biz: Watch Code Geass: Lelouch of the Rebellion II - Transgression 4anime Episode Full watch animes

Hane (2016) Episode Full

Website https://wcostream.cc: Watch Nanocore 3rd Season wcostream Episode 20 wcostream pokemon

Tapas: https://tapas.io/animeflixnl

Myminifactory: https://www.myminifactory.com/users/gogoanimelol