АНДРЕЈ АНДРЕЕВ

andrej andreev

М-р Андреј Андреев – сертифициран инженер за пасивни куќи
Цивкон АГИ
Првото кафе не го пијам, второто го прерипувам. Од причина што сум алергичен на коефеин. Денот ми започнува околу 5.30, со подготовки за обврските и прилично исполнетиот ден. Тоа е период кога имам потполн мир. Со оглед дека мојата определба е градежништвото, работниот ден ми почнува како криза, но секогаш завршува со победа. Инаку затоа што не пијам кафе, повеќе сум посветен на “мафе”, но за тоа во некоја друга рубрика.

Посетено 718 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

ANIMEFLIX: Lychee Light Club anime episode 8 online free at https://animeflix.nl animeflix god of highschool

https://animekisa.in anime websites

AnimeTV: Love Live! Sunshine!! The School Idol Movie: Over the Rainbow anime episode Full online free at https://animetv.cc google anime tv

AniWatch: Spice and Wolf II (Dub) anime episode 12 online free at https://aniwatch.pro aniwatch me

Patreon: https://www.patreon.com/gogoanimelol

Misterpoll: https://www.misterpoll.com/users/1280280