Прав газда на кафана, никад не седи на маса кај своите гости. Евентуално, евентуално само на ѕир, ама ѕир, ако е поканет и ако осети дека треба. Таков беше Славе Биљбиљ.

Прав газда на кафана, никад не седи на маса кај своите гости. Евентуално, евентуално само на ѕир, ама ѕир, ако е поканет…

Posted by Sasho Hristovski on Monday, December 21, 2020

Посетено 1.006 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

The Story of Mr. Sorry Episode Full

AnimeTV: Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume wo Minai Picture Drama anime episode 5 online free at https://animetv.cc good anime tv shows

AnimeDao: Rokushin Gattai GodMars: Juunana-sai no Densetsu anime episode Full online free at https://animedao.nl animedao hunter x hunter

Website https://animeflv.uk: Watch Yasuke animeflv Episode 6 watch anime free

Zippyshare: https://www.zippyshare.com/Kissanimemx

Forexfactory: https://www.forexfactory.com/animefreakws