Што сакаш да бидеш кога ќе пораснеш?

Да сум сега у осмолетка…

koga kje porasnam unatre[fblike]

на прашањето: ”Што сакаш да бидеш кога ќе пораснеш” би одговорил:
  • Скандинавец
  • басист у Афро-бит состав
  • сопственик на кафе-бар ‘Депресија’
  • посветен сопруг и татко
  • сценариото на ‘Биг Лебовски’
Фала на прашање…

baner-latte-595

Посетено 388 пати