Сине, шо сакаш да ти купи тато за роденден?

Седиме кај еден комшија дома. Тука се вртка и синчето му, дете од околу 4-5 години. Му се ближело роденден за неколку денови, па комшијата го прашува:

-Сине, шо сакаш да ти купи тато за роденден?

Детето како од пушка:

-ПАРИ!!!

Посетено 742 пати

Watch Dragon Ball Z Episode 250 (https://gogoanime.be/m/n2yL/ep-250) at website https://gogoanime.be. See more gogoanime food wars

Rascal Does Not Dream of a Dreaming Girl Episode Full at AnimeFreak anime freaks website