Северна Македонија ќе биде сликана рака на волан од BMW

Влез у Европа…

Пред широките народни маси ќе си ги презентираме домачите квалитети и причини зашто треба да сме дел од европското семејство.

А ѓубриштето, а руинираните болници, а ужасното образование, а некултурата, а исконската де-ен-ка омраза.

Типично за македонштината:

Се слика у беевмето со рака на волан, и гледа да го фати рачниот саат а не сијаличката за резерва шо свети!!!

 

Посетено 734 пати

WCOStream Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

AnimeFLV Watch english anime Online in HD for FREE

Saiyuki Episode 50

AnimeDao: Cosmo Warrior Zero (Dub) anime episode 13 online free at https://animedao.nl boku no hero academia animedao

Longisland: https://www.longisland.com/profile/gogoanimelol

Pokecommunity: https://www.pokecommunity.com/member.php?u=972961