Песната која можеше да победи на Макфест (Видео)

На барање на публиката, Номче, уредникот на редакцијата при „Фчерашни новости“, ја објави својата песна и спот за нумерата „Моите убави очи“. Експертите со слух за квалитетна музика искоментираа дека токму ваква нумера му фали на Макфест. Експертите со познавање на правење спотови, не искоментираа ништо. Погледнете ја и вие и одлучете, што е поубаво, песната или спотот.

Во вчерашната епизода на „Фчерашни новости“ се обработија и добропознатите теми кои секогаш ги засегнуваат граѓаните; Што следно ќе се ветува на престојните избори? Каква изјава даде Катица за нашите новинари? Како се перат гревовите на судиите?

Целата епизода веќе ја имате на јутјуб:

Посетено 832 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

4Anime SK8 the Infinity (Dub) Episode 3

4Anime The Misfit of Demon King Academy: History’s Strongest Demon King Reincarnates and Goes to School with His Descendants Episode 11

animes online 4Anime Attack on Titan Season 3 (Dub)

anime online To Your Eternity

Dragon Ball (Dub) Episode 145